Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
aprill 2025
mai 2025
juuni 2025
juuli 2025
august 2025
september 2025
oktoober 2025
november 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
AÜE (Riiast)
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
AegSihtkohtHind al.
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
Hispaania, TenerifeMilliseid Tenerife reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Tenerifele väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Tenerifele parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks.
Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.
Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma.
See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku!

Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.


 

Millal toimuvad reisid Tenerifele?

2024- 2025 a. hooaeg:
Reisid Tenerifele toimuvad ajavahemikus 28.10.2024 - 21.04.2025.
Lend
Otselend Tallinnast Tenerifele kestab umbes 6,5 tundi.
 
Lennukompaniid 
Air Baltic Airlines
 
Pagas
Air Baltic:  Pagasimäärad on 23 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).Majutusinfo

Hotellide kategooriaid tähistatakse tärnidega. Hotelli kategooria sõltub siin hoone asukohast, pakutavate teenuste hulgast ja kvaliteedist, teeninduse tasemest, tubade suurusest ja sisustusest. Kanaari saarte hotellidel ei ole oma randu. Sissepääs suplusrandadele on tasuta, ent lamamistoolide ja päikesevarjude eest tuleb täiendavalt tasuda. Randa või basseini äärde minnes tuleb kaasa võtta oma rannarätik. Hotelli rättide toast välja viimine on keelatud. Mõningates hotellides saab rannarätiku tagatise eest, mõningates saab selle laenutada. Broneerides hotelli Tenerifel, võib juhtuda, et tuleb maksta eri lisateenuste eest deposiiti (rahvusvahelised kõned, baari kasutamine, seifi kasutamine jne). Deposiidi eest võib tasuda sularas eurodes või krediitkaardiga.
Hea teada!

Tööaeg. Valuutavahetused – 9:00-14:00; laupäevit 9:00-12:00; pühapäeviti suletud. Pangad – esmaspäevast laupäevani 8:30-14:00. Kauplused: 9:00-13:00 ja 16:30-20:00.

Jootraha. Teenindavale personalile hotellis on soovitatav jätta jootraha. Baarides ja restoranides on kombeks jätta teenindajatele jootraha 10% arvest.

Transport. Saarte vahel saab ringi liikuda lennuki või praamiga. Sõiduteed on heas korras, ent mägedes väga kitsad, seetõttu tuleb just mägedes väga ettevaatlikult ja tähelepanelikult sõita.

Piirangud. Kui kaup ei ole soetatud edasimüümise eesmärgil, vaid isikliku kasutamise otstarbeks, ei ole Euroopa Liidu riikides reisides riiki sisseveetavale kaubale piiranguid. Isiklikuks otstarbeks soetatud kaupa ei tohi olla rohkem kui 800 sigaretti, 400 sigarillot, 200 sigarit, 1 kg tubakat, 10 l kangeid alkohoolseid jooke, 20 l piiritusveini (nt portveini või šerrit), 90 l veini, millest kuni 60 l võib olla vahuvein, ning 110 l õlut.

Kingitused.Meerumm Ron Miel, Malvasia vein, mojo kastmed, palmimesi.

 

Rahvusköök

 • Gofio – kamajahu meenutav jahvatatud ja röstitud maisi, odra ja nisu segu
 • Sancochoto – kalahautis kartulitega.
 • Potaje de berros – vähkidest, maisist, searibist, kartulitest ja ubadest valmistatud supp.
 • Ropa vieja – valik köögivilju lihaga.
 • Puchero – aurutatud chorizo vorst ubade, herneste ja kartulitega, mis maitsestatakse safraniga.
 • Conejo al samorejo –jäneseliha tomatitega.
 • Malvasia – aromaatne, magus ja kange vein Lanzarote saarelt.
 • Rom miel – meerumm.Tenerife

Tenerifet kutsutakse sageli igavese kevade saareks. Soe ja mahe kliima meelitab siia aastaringselt puhkajaid kogu maailmast. Saare esimeste asukate guantšide keeles tähendas Tenerife „lumist mäge“. See nimi on antud võrratult ilusale looduse ausambale – Teide vulkaanile, mis asetseb saare keskel. 20 kilomeetrise läbimõõduga 3718 m kõrgune hiiglaslik tulemägi on Hispaania kõrgeim mäetipp, mida külastab rohkelt turiste. Vulkaan jagab saare kliima kaheks: põhjas on niiske ja lopsaka taimestikuga osa, edelasse jääb päikeseline ja kuiv piirkond.

Kuna saare lõunaosas on soojem, on siia tekkinud suured kuurordid. Tenerife kuurortidel on puhkajatele pakkuda ainulaadset vulkaanimaastikku, vee- ja maismaaspordi võimalusi, kuurordielu ja iseäralikke musta vulkaanilise liivaga randu.

Tenerife on kuulus karnevali poolest, mis kestab veebruarist märtsi keskpaigani. See on Kanaari saarte kõige populaarsem sündmus, milles on ühendatud Veneetsia karnevali suurejoonelisus ja Brasiilia karnevali kirg. Pidustuste ajal on Kanaari saarte linnatänavad ja -väljakud ehitud pidulike atribuutidega. Linnad kubisevad ohjeldamatutest lõbustustest, mis haaravad kaasa iga osalise. Karnevali kulminatsiooniks tulevad sajad tuhanded kohalikud elanikud tänavaile „suurele paraadile“. Siinse rongkäigu kirevus jääb ehk alla ainult Rio de Janeiro paraadidele.

Tenerife on ideaalne koht golfiarmastajatele. Siinne mahe kliima (nii talvel kui ka suvel on keskmine õhutemperatuur 23–25°C) meelitab saarele golfimeistrid ja -harrastajad kogu maailmast. Tenerifel on kaheksa väga head golfiväljakut. Iga väljak on omanäoline – need on rajatud erinevale maastikule. Saare golfiväljakud muudab iseäranis võluvaks vulkaaniline maastik, mis on selgelt eristuvaks kontrastiks rohetavatele väljakutele. Suurem osa kõrgema kategooria hotellidest pakub golfimängijatele kõiki selle spordialaga tegelemiseks vajalikke teenuseid. Tenerifel korraldatakse igal aastal tähtsaid rahvusvahelisi golfiturniire.

Kanaari saartel on purjelauaga sõitmine üks populaarsemaid ajaveetmisvõimalusi. Parimad tingimused purjelauduritele on loodud Tenerife lõunaosas El Medano linnas, mis on mõnekümne minuti tee kaugusel lennujaamast. El Medanos asub ka purjelauakool. Sellesse pisikesse kalurikülla sõidavad kokku purjelauahuvilised tervest Euroopast. Põhjapoolse lahe tugevad kirdetuuled ahvatlevad merele meisterpurjelaudureid, lõunapoolne laht on aga sobilikum kesktaseme lauduritele.
 

Ilm Tenerifel:
Tenerifel on aastaringselt pehme kliima ehk saarel on igavene kevad. Saare põhjaosa on niiskem ja vihmarohkem, olles samas looduse poolest lopsakam kui lõunaosa. Lõunas on kliima kuivem ja soojem, selline kliima sobib ideaalselt rannapuhkuseks.

keskmine päevane temperatuur
oktoober november detsember Jaanuar veebruar märts aprill
26 24 22 21 21 22 23
keskmine öine temperatuur
21 18 16 15 15 16 16
keskmine merevee temperatuur
21 20 20 19 18 19 19

Kuurordid

 

Playa de Las Americas

Tenerife suurim kuurort on Playa de las Americas, mis asub saare lõunaosas, vaid 17 km kaugusel rahvusvahelisest Reina Sofia lennuväljast. See on suuresti kasvanud viimase 30 aasta vältel ning katab nüüdseks kolm ala - Playa de Las Americas, San Eugenio ja Torviscas.
Playa de las Americas on kuulus hea turismi-infrastruktuuri poolest, sest kuurort oligi ennekõike loodud turistide jaoks. Tänavad moodustavad sirgjoonelise võrgustiku. Lahesoppide ja randumiskohtade rohkus loob õdusa ja rahustava atmosfääri. Puhkajate jaoks on siin kasiino, palju spordikomplekse, kaubanduskeskusi, restorane, kohvikuid ja ööklubisid. Iga tunni tagant sõidab ringi minirong, mis peatub kindlates peatustes, samuti bussid, mis aitavad ühest kohast teise jõuda.
Kuurordis on elav ööelu. Päeval ootavad puhkajaid aga tumeda liivaga päikesepaistelised rannad.
Playa de la Arena

Playa de la Arena on kuurortlinnake, mis jääb veidi lõunasse tuntud Los Gigantesest ja Puerto Santiagost. Tenerife läänerannik kingib igapäevaselt rohkelt päikest, sooja atlantilist tuult ja palju veelõbustusi. Playa de la Arena on kõige rohkem kuulsust kogunud tänu mustale vulkaanilisele liivale. Helesinine vesi ja must liiv loovad muljetavaldava kontrasti. Kuurordi supelrand on Kanaari saarte puhtaim. Seda kinnitab ka Euroopa Standardi sinine lipp. Kuurordis on palju restorane ja baare, kuid veidi kaugemalt õnnestub leida ka kohalikke autentseid kohvikuid, mida ei külasta nii palju turiste. Laiadel rannikupromenaadidel on turistidele lahkelt avatud hulgaliselt poekesi ning mereande ja puuvilju pakkuvad turud, mis on avatud keskpäevani.


 

Costa Adeje

Playa de las Americasest läände jääb kuurortpiirkond Costa Adeje. Siin on uuemad kõrgema kategooria hotellid, mis pakuvad väga erinevaid sportimise, puhkamise ja vabaaja veetmise võimalusi. Enamik Costa Adeje hotelle asuvad mere kaldal. Sealkandis asub ka rand Del Duque, mida kohalikud elanikud peavad parimaks rannaks lõunakaldal. Aktiivse puhkuse armastajatele pakutakse suurt valikut veespordialade harrastamiseks. Samuti on kuurordis golfiväljakud. Costa Adeje meelitab ligi puhkajaid, kes otsivad lõbusaid ajaveetmisvõimalusi. Tänavatel on palju vabaõhukohvikuid ja -restorane, baare ning suveniiripoode.


 

Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz on üks peamisi sihtkohti Põhja-Tenerifel. See atraktiivne ja elav kuurort on aastakümneid olnud turistide hulgas kindel lemmik. Linn asub kaunis Orotava oru piirkonnas, lopsaka rohelise maastikuga ja troopiliste puuviljaistandustega oaasis. Vanalinn lummab Kanaari saartele iseloomuliku eripäraga. Suur osa vana kalasadama ümbrusest on täis kitsaid munakivitänavaid, ääristatud traditsiooniliste koloniaal-stiilis hoonete, kohvikute ja baaridega. Lisaks sellele leidub butiike ja rikkalikult vaatamisväärsusi.
Loro Parque on looduspark, kus toimuvad hämmastavate delfiinide, tapjavaalade, merilõvide ja papagoide etendused. Pargi on kujundanud Kanaari saarte arhitekt ja kunstnik César Manrique.
Lago Martiánez on laguunide kompleks, kuhu kuuluvad mitmed basseinid ja soolase veega järv, mis on ümbritsetud pooltroopiliste aedadega.  Liivarand Playa Jardín, ilus Jardin Botanico ja Parque Taoro on samuti sobivad paigad lõõgastumiseks. 
Puerto de la Cruz on suurepärane puhkusesihtkoht teadlikule reisijale, kes otsib vaikust, kultuurilisi elamusi, romantilist puhkust, perepuhkust või hoopis lõõgastumist koos sõpradega.


 

Golf del Sur

Golf del Sur’i kuurort on rajatud Lõuna-Tenerife tipp-klassi golfiväljakute lähedusse. Kuurordis on olemas kõik vajalik: aktiivne meelelahutus, ostukeskus ja rohkelt võimalusi lõõgastumiseks basseini ääres. Enamikel hotellidel ja villadel on oma basseinialad, mistõttu on kuurort sobilik ka lastega peredele. Kui soovid lõõgastuda soojas ja rahulikus keskkonnas, samal ajal kui lastel on piisavalt lõbusat tegevust, on Golf del Sur just sinu puhkuseks sobilik koht.
Spordisõpradele pakub puhkus Golf del Sur’is nii mõndagi huvitavat. Sealset 27 auguga golfiväljakut ei tohiks eirata ükski sportlik puhkaja, samuti on võimalus golfi mängida naabruses asuval Amarilla golfiväljakul.
Puhkus Golf del Sur´is ei oleks täiuslik ilma rannata. Kuna kuurordis on vaid üks väike rand, soovitame võtta ette päevane reis Playa de las Americase kuurordi randa.
Playa Paraiso

Playa Paraiso (tõlkes – „Paradiisirand“) on Playa de las Americasest 10 km kaugusel läänes asuv rahulik kuurortpiirkond. Playa Paraiso sobib neile, kes soovivad lõõgastuda ja rahulikult puhata. Selles küllaltki uues kuurordis on vaid mõned hotellid, kohvikud ja restoranid. Vaatamata kuurordi nimetusele ei ole siin siiski liivaranda, vaid hoopis kaljurand. Playa Paraiso kuurordi külastajad saavad külastavad Playa de las Americase randasid, mis asuvad vaid 10 minuti teekonna kaugusel ja kuhu on võimalik minna nii bussi kui rendiautoga.


 

Los Cristianos

Los Cristianos asub Reina Sofia lennujaamast 15 km läänes. Kuurordil on ilus rand ja hästi varustatud sadam, kust väljuvad parvlaevad La Gomera, La Palma ja El Hierro saartele. Paljud nõustuvad väitega, et Cristianos on endiselt üks populaarsemaid kuurorte Kanaari saartel. Vaatamata krooni kaotamisele Las Americasele 90-ndatel, on Los Cristianosel alles veel talle omapärane stiil. Kuurordi hinnatase on võrreldes Las Americasega madalam. 
Elegantsel väikelinnal Los Cristianosel on fantastiliseks puhkuseks palju pakkuda. Lisaks eespool nimetatud eelistele on sadamas olemas kõik vajalikud tingimused, et võtta vastu nii klaaspõhjaga laevu kui ka suuri kruiisilaevu. Päevasel ajal saavad puhkajad nautida päikest kuurordi laiadel randadel ning õhtuti pakuvad meelelahutust mitmed ööklubid ja restoranid.
Los Gigantes

Los Gigantes asub Tenerife maalilisel läänerannikul umbes 30 km kaugusel Los Cristianose linnast, Puerto de Santiago kuurordi ja Playa de la Arena sinise lipu ranna lähedal. Need väikesed ja rahulikud kuurortlinnakesed jäävad kuulsatest Los Gigantese (Hiiglaste) kaljudest lõunasse ning kuuluvad Santiago del Teide haldusüksuse koosseisu. Los Gigantese võimsat kaljuseina on kõige parem vaadelda ookeanilt - kaljud kõrguvad teie kohal, pakkudes võimalust imetleda vulkaaniliste kivimite erinevaid värve ja tekstuure. Los Giganteses on mitmeid hubaseid baare, restorane ja kaupluseid. Peaväljakul asuva kiriku ümber on jalakäijate ala, kus toimub suurem osa avalikke üritusi. Los Gigantese tumeda vulkaanilise liivaga rand on väike ja puhas ning sobib ka lastele.


 

Guía de Isora

Guía de Isora asub saare pealinnast umbes 90 km edelas. See on tüüpiline Kanaari saarte pelgupaik, kus päevad mööduvad muretult hoolimata kiirelt tiksuvast kellast. Siin on kõige tähtsam päikese käes laisklemine, mõnusad jalutuskäigud rannikul ja maitsev kodune toit traditsioonilistes väikestes restoranides. Tehke kerge jalutuskäik mööda rannajoont ja näete parimaid säravamaid vaateid - ärge unustage oma kaamerat kaasa võtta! Külas on kauplused ja supermarketid ning mõned kaunid suveniiripoed. Külastada tasub ka kohalike toodetega turgu. Veel leiate siit küllaldaselt restorane traditsiooniliste ja rahvusvaheliste toitudega. Kui soovite aktiivsemalt aega veeta, siis on kuurordis võimalused ka tennise ja golfi harrastamiseks, kalapüügiks ning veekeskuses lõbutsemiseks.


 

El Medano

Playa de las Americasest 20 km itta jääb pisike linn El Medano, mis on maailmas üks tuntumaid purjespordiharrastajate keskuseid. Kuurort on aga kuulus mitte üksnes purjespordiks soodsate ilmaolude, vaid ka linna meeldiva õhkkonna poolest. El Medano õdusatel tänavatel on arvukalt restorane, kohvikuid ja baare, kus veedavad aega puhkajad ja purjelaudurid. Sealsetes restoranides võib leida värsket mereannivalikut mõistlike hindadega.


 

Callao Salvaje

Playa Paraisost lääne poole jääb kuurortlinn Callao Salvaje, mis meelitab pigem rahuliku puhkuse armastajaid. Callao Salvaje tänavatel on mõningad baarid, restoranid ja kauplused, kuid mitte miski ei häiri vaikset rahulikku atmosfääri. Samas – Playa de Las Americas on ainult 10 minutilise taksosõidu kaugusel.


 

Costa Del Silencio

Costa Del Silencio asub Tenerife lennujaama lähedal, kus ümbruskonna ilu paistab silma maagilise looduse poolt soositud taimestiku ja suurepärase golfiväljakuga, mis annavad tuntust sellele rannikule, kuhu on ehitatud mugav elamurajoon. Hästi tuntud Vaikuse Rannik väärtustab selle maagiat. Kümneid tuhandeid aastaid on see võlunud miljoneid inimesi ja praeguse põlvkonna jaoks on selle võlu mitmekordistunud. Siin on ilm alati nagu kevadel ja see on võimalik ainult sellepärast, et ookeanilt puhuv soe tuul ja tuul Golfi hoovuselt moodustavad vennaliku sümbioosi.


Ekskursioonid

Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ