Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
oktoober 2019
november 2019
detsember 2019
jaanuar 2020
veebruar 2020
märts 2020
aprill 2020
mai 2020
juuni 2020
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Tenerife
AegSihtkohtÖöd Hind al.
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Lissabon
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Hispaania, TenerifeMilliseid Tenerife reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Tenerifele väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Tenerifele parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Tenerifele?

Otselennud TENERIFE´le algusega Tallinnast toimuvad 2xnädalas 18.10.19-06.05.20  (kolmapäeviti ja reedeti) hetkel on reisid on kestusega  7 kuni14 ööd.

Kõikide pakkumistega saate tutvuda SIIN !

Esialgsed lennuajad kolmapäeviti ja reedeti
09:00 Tallinn (TLL) Pikkus 6 t 30 min - 13:30 Tenerife Sur (TFS)
14:30 Tenerife Sur (TFS) Pikkus 6 t 20 min -22:50 Tallinn (TLL)

Lendude teostajaks on lennukompanii Smartlynx Airlines, Airbus A320.Väljalennud on kolmapäeviti ja reedeti.  Lennuaeg Tenerifele on umbes 6 tundi. Lubatud pagasimäär on 15 kg äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm. Hinnas on soe võileib ja väike pdl. vett. Toekama toidu tellimine pardal on lisatasu eest. Teenindus pardal on inglise- ja venekeelne. Soovi korral on võimalik osta sööke - jooke ettetellimisel (hiljemalt 48 tundi enne väljalendu) FLYDINNER kodulehelt tellimislehelt või lennukis pardamenüü alusel. Pardal saab tasuda sularahas EUR-ides. Transfeer lennujaamast hotellidesse kestab umbes 20 kuni 50 min.
NB! Juhul kui pere pakib pagasi ühte kotti ei tohi koti kaal ületada ka 32 kg. Reisipaketi hind sisaldab toitlustamist lennuki pardal. Transfeer lennujaamast hotellidesse kestab 20 kuni 50 min.

Reisidokument:
Eesti kodanik saab EU-riikides reisida, kas kehtiva passiga või ID-kaardiga. Halli passi omanik saab reisida passiga ja ID-kaardiga, mis on kehtiv vähemalt 3-kuud peale reisi.

NB! Terviseamet soovitab kõigil välismaale reisijatel teha lisaks tervisekindlustusele ka võimalikud vajalikud vaktsineerimised. Eriti on vajalik hetkel kontrollida leetrite vaktsiinide kehtivust, sest kogu maailmas (s.h ka Euroopas) on avastatud leetritesse haigestumise juhtumeid.

Lisainfo aadressil https://www.vaktsineeri.ee

Hotellid
Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele saab hotellitoad saabumise päeval alates kella 14:00st. Lahkumispäeval tuleb hotellitoad loovutada kell 12:00, olenemata tagasilennu ajast. Peale tubade loovutust saab pagasi paigutada pagasihoidlasse ning aega edasi veeta hotelli territooriumil kuni transfeerini. Kliendid, kes soovivad tuba pikendada kuni ärasõiduni ehk late check-out´i, tuleb see ise kohapeal hotelliga kokku leppida. Kui hotellil on võimalik tuba pikendada, siis antud teenus on tasuline ja maksmine toimub kohapeal vastavalt hotelli hinnakirjale. Hotelli restoranide õhtusöögil on kohustuslik soliidne riietus (meestel pikad püksid). NB! Tenerifel ja ka teistel kanaari saartel on SPA-desse sissepääs alates 16-ndast eluaastast.

RAHA
Kanaaridel on käibel euro. Kaardimaksed on turismipiirkondades enamasti aktsepteeritud.

ARSTIABI

Eesti Haigekassas arvel olevatel inimestel on võimalik saada, vajaminevat arstiabi samadel tingimustel Hispaania kindlustatutega. Eeldusel, et kaasas on Euroopa ravikindlustuskaart, mis tuleb eelnevalt vormistada Eesti Haigekassas. Täpsem info reeglite kohta on Eesti Haigekassa kodulehel. Samas tuleb arvestada, et see ei kata mitte kõiki kulutusi (täpsem info Haigekassa kodulehel), seega soovitame kõigil vormistada kindlustusfirmade poolt pakutav reisitervisekindlustus. Kui peaksite vajama arstiabi, siis soovitame alati kohe ühendust võtta kohapealsete esindajatega, kes saavad teid assisteerida ja juhendada. Juhul, kui on vaja teatud teenuste eest tasuda ning osta arsti poolt väljakirjutatud medikamente, tuleb kõik tšekid alles hoida ning Eestis esitada need kindlustusseltsile. Enamus hotellides on ka arstikabinet või arsti väljakutse võimalus, ent sellega võivad kaasneda visiiditasud ning muud rahalisi väljamakseid nõudvad protseduurid.

Surfajatele ja sukeldujatele
Corralejo on Fuerteventura põhjaranniku romantiline ja ligitõmbav endine kaluriküla. Linnakese atmosfääri loovad vanalinna väikesed tänavad oma arvukate kohvikute ja restoranidega, kuhu on mõnus jalautuskäigul sisse põigata. Käänulised ja sopilised tänavad koos kalurimajakeste ja tänavakunstnikega, loovad külastajates eriliselt koduse tunde. Õhtuti saab nautida kohalike loovusest kantud vilgast kultuurielu. Corralejo peamiseks tõmbenumbriks on vaieldamatult imelised ja ainulaadsed liivaluited. Rannapuhkus ei pea alati tähendama vaid rannas lesimist. Fuerteventura pakub aktiivseks puhkuseks hulgaliselt võimalusi. Saab tegeleda mitmete veespordialadega - sukeldumise-, kajakisõidu- ning surfamisega. Fuerteventurat on kutsutud ka Euroopa surfiparadiisiks! Hotellide valikust leiab iga külastaja just enda eelistustele sobiva majutuse. Perehotellide basseinikompleksid pakuvad rõõmu nii suurematele kui pisematele puhkajatele. Rannas mõnulemisele toovad head vaheldust põnevad ekskursioonid, mis viivad sind näiteks saarega tutvuma või Oasis Parki.

Viisa
Kanaari saared, kui Hispaania Kuningriigigi koosseisu kuuluv piirkond on Eesti kodanikele viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui ID-kaardi alusel. Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust elanikel nn. „Halli passiga“ on Hispaaniasse reisimine viisavaba, juhul kui on olemas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Kaasa tuleb võtta pass, kehtivus vähemalt 3 kuud pärast reisi  + ID kaart kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi.

Lastega reisimine!
Juhul kui lapsega reisib vaid üks lapsevanematest või vanem, kellel on lapsest erinev perekonnanimi peaks reisil kaasas olema lapse vanemate ühine nõusolek. Sama kehtib lapsega reisival täiskasvanul, kes ei ole lapse seaduslik hooldaja. Volituse näidise ja lisainfo leiate SIIT.

ILM Tenerifel
Tenerifel on aastaringselt pehme kliima ehk saarel on igavene kevad. Saare põhjaosa on niiskem ja vihmarohkem, olles samas looduse poolest lopsakam kui lõunaosa. Lõunas on kliima kuivem ja soojem, selline kliima sobib ideaalselt rannapuhkuseks.

keskmine päevane temperatuur
oktoober november detsember Jaanuar veebruar märts aprill
26 24 22 21 21 22 23
keskmine öine temperatuur
21 18 16 15 15 16 16
keskmine merevee temperatuur
21 20 20 19 18 19 19

Mis on Tenerife?

Tenerife on igavese kevade saar: siin ei ole kunagi halba ilma, ei ole iial liiga palav ega liiga külm! Ookeanist väljaulatuvad mustad vulkaanilised rannad, kollased liivarannad, võõrplaneeti meenutav maastik – see on Tenerife. Romantikud saavad jalutada banaaniistandustes, seigelda lagunevate koloniaalaegsete villade ümbruses ja lubjaga valgendatud külamajade vahel. Lõbuhimulised puhkajad võivad aga igal ööl klubimaratoni sukelduda.

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust. Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat.

Tenerife on Kanaari saarestiku suurim ja kõrgeim saar (saare pindala on 2058 km²). Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Teide ’kuumaastikku’ näete filmiklassikasse kuuluvates ’Ahvide planeedis’ ja ’Tähesõdades’. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed. · Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.

Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid proovima. Kanaaride kliima on Hispaania mandriosa kliimast pisut erinev. Kanaari saartel on aastaringselt soe – kuu keskmine õhutemperatuur on siin 18–24°C, veetemperatuur Atlandi ookeanis 19–20°C. Kanaaride soe kliima on tingitud kõrvalolevast Aafrikast, soojast Golfi hoovusest ja alailma Sahara kõrbest Atlandile puhuvast tuulest. Geograafilise asendi ja omalaadse maastiku tõttu erineb saarte kliima mahedast ja pehmest kuni kuuma ja kuivani.

Kanaaride populaarseimad road on liha- ja kalaroogade juurde garneeringuna pakutav papas arrugadas (soolases vees keedetud koorega kartul, mida keedetakse seni, kuni kogu vesi on aurustunud ja kartul on kattunud soolakristallidega), sancocho canario (kalahautis, tavaliselt ahvenast), ropa vieja (kana-, veise- ja kartulihautis), conejo al salmorejo (teatud kastmes hautatud küülik), baifo ja machorra (kitseliha), arroz con verduras (tükeldatud piprakaunade, maisi ja tomatiga riisisalat). Enamik roogi serveeritakse koos erilise kastme mojoga, mille valmistamisel kasutatakse küüslauku ja teisi toiduaineid, mis määravad kastme värvi (harilikult punane või roheline). Samuti antakse lauale gofio – maisijahust tehtud puder või koorikleib. Kanaari saartel on populaarsed ka hispaanlaste traditsioonilised road paella (riis mereandide ja tükeldatud lihaga), gazpacho (mitmesugustest aedviljadest külm supp), caldera de pescado (hispaaniapärane kalasupp) ning tortillas (omlett köögiviljade, juustu, maitserohelise, sibula ja muu taolisega). Uusi roogi tuleb süüa väikestes kogustes, et nendega järk-järgult kohaneda.

Kanaaride populaarseim dessert on mandlitest, munast ja kaneelist valmistatud magus kreem bienmesabe. Magustoitude hulka arvatakse ka juustu- ja puuviljavalik (quesos y frutas). Siin juuakse kolme sorti kohvi: cafe solot (must kohv), cortadot (vähese piimaga kohv) ning cafe con lechet (pooleldi piimast, pooleldi kohvist koosnev jook).

Tenerifel väärib külastamist eksootilise taimestiku ja loomastiku poolest kuulus Loro park. Vapustavaid elamusi pakub ka saare keskel olev Masca mäekuru, milles asub väike küla. Selles alles hiljuti välismaailmast isoleeritud külas avanevad suisa lummavad vaated. Tenerifel tasub kindlasti käia maailma suuruselt kolmandal tulemäel Teide ja jalutada seda ümbritsevas rahvuspargis.

Tenerifel puhates on soovitatav käia ka teistel Kanaari saartel. Vaatamist väärivad ainulaadne tegevvulkaaniga saar Lanzarote, vulkaanidega rahvuspark Timanfaya, saarestiku rohelisim saar La Gomera ja sellel asuv Garajonay rahvuspark.

Turistidele pakuvad meeldejäävaid elamusi igas linnas vähemalt mõned korrad aastas korraldatavad rahvapeod, fiestad, festivalid, mida ei ole üheski Euroopa riigis nii palju kui siin. Kanaari saared on kuulsad oma karnevalide poolest, mida võib ürituste rohkuse ja kostüümide mitmekesisuse poolest võrrelda tuntud Rio de Janeiro karnevalidega. Kanaari saarte karnevalid on ühed suurimatest Euroopas

Unustamatu mulje jätavad puhkajatele ka Tenerife mustad rannad, kus liiv on segunenud vulkaanituhaga. Muljeteavaldav on Anaga Mägede maaliline maastik Tenerife kirdeosas, mis tekitab tunde, nagu oleks ümbrtitsetud Lõuna Ameerika mägedest. Anaga Mäed on koopaid täis ja kuni tänapäevani on need koduks vanadele mäeelanikele. Teno Mägede ahel Tenerife läänerannikul võlub oma allikatega ja kaunite küladega. Tenerifel tasub uudistama minna ka hipide randa, kus hipid ja nendemeelsed elavad veel praegugi iseehitatud palmiokstest hurtsikutes.

Kanaari saartel tasub maitsta mereande – need on siin alati värsked ja suurepäraselt valmistatud. Samuti on soovitatav proovida Malvazia veini, mida valmistatakse üksnes Kanaari saartel. Malvaziat nimetatakse kuninglikuks veiniks, sest keisrinna Jekaterina armastas seda väga.

Ja see kõik on ainult üks väike osa sellest, mis ootab teid Tenerifel.

Tenefire tuntumad kuurordid on Playa De Las Americas ja Costa Adeje.

Tenerife lõunaosas asuv Playa de las Americas on tuntud oma heatasemeliste hotellide, aktiivse ööelu ja heade randade poolest. Playa de las Americases on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Piirkonnas on rohkelt erinevaid söögikohti, leida võib näiteks hiina, mehhiko, itaalia või teisi rahvusrestorane ning rahvusvahelistesse kettidesse kuuluvaid kiirsöögirestorane. Kanaaridele omaseid roogi saab nautida kuurordist veidi eemal väikestes külades. Soosituimad kalarestoranid asuvad La Caleta külas ja Los Cristianose kuurordis.Playa de las Americas sobib kõigile, nii peredele ja rahulikuma puhkuse otsijale kui ka ööelu nautijatele.
Tenerife edelarannikul, vahetult melurikka Playa de las Americase kõrval (sellest veidi põhja pool) asuv Costa Adeje on Tenerife elegantseim kuurort. Costa Adeje on rahulikum ja vaiksem kui Playa de Las Americas, pakub aga ikkagi kõike puhkuseks vajalikku ka kõige nõudlikumale maitsele. Costa Adeje ühendab elava puhkusekuurordi kärarikkad võlud väikelinna armsa atmosfääriga. Costa Adejes on Tenerife parim, 27 rajaga golfiväljak. Kuurordi suureks tõmbenumbriks on Euroopa parima delfinaariumiga Aqualand, kus neid graatsilisi ja elegantseid olevusi saab jälgida 5 m sügavusel.Lastele pakuvad kindlasti suurt huvi ka Ahvide Park ja Džunglipark. Väga populaarsed on vaala- ja delfiinivaatlusreisid katamaraaniga.

Loro park, Tenerife

Loro park ehk papagoide park (hisp.keeles tähendab loro papagoid) on Tenerife üks tähtsamaid külastamisobjekte. Kujutage endale ette loomaaeda, botaanikaaeda, delfinaariumi ja akvaariumi kõike koos. Lisage sellele veel umbes 4000 papagoid, kino ja maailma suurim külmik, kus on 300m2 saari ümbritsetuna veest ja kus elab ligi kakssada pingviini! Tehke oma lastele ja endale parim kingitus ja külastage Loro parki!

 

 

Siam Park- üks suurimaid veeparke Tenerifel!Seotud kujutis

 

Pakkumisi Tenerifele võib näha siit

Ekskursioonid

Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal

Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2019 Delfiin Reisibüroo OÜ new