Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
november 2021
detsember 2021
jaanuar 2022
veebruar 2022
märts 2022
aprill 2022
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Mauritius
Montenegro
Portugal, Algarve
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Vietnam

Turvalisusmeetmed Tenerifel

NB! Tuletame meelde, et kõikidel Eestisse saabuvatel reisijatel on vaja täita piiriületaja tervisedeklaratsiooni. 
Paberkandjal tervisedeklaratsiooni täitmiseks peab selle välja printima, täitma kõik andmed ning esitama naastes Eestisse piirivalveametnikule.
Tallinna lennujaama ning PPA ametnike palvel rõhutame, et soovitav on täita piiriületaja deklaratsioon elektrooniliselt 1 päev enne Eestisse saabumist läbi Terviseameti iseteenindusportaali. Nii toimides läheb piiriületus ladusamalt ja ei pea ootama järjekorras paberdeklaratsiooni täitmist.
Alla 18-aastaste laste või piiratud teovõimega täisealiste isikute andmed tuleb lisada koos nendega reisivate täiskasvanute deklaratsiooni.
Piirivalve võib küsida e-mailile saadetud piiriületuse deklaratsiooni kinnituse esitamist kas elektroonselt või paberkandjal.
Piiriületaja tervisedeklaratsioon terviseameti iseteenindusportaalis: https://iseteenindus.terviseamet.ee
 


Turvalisusmeetmed Tenerifel   

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) leviku piiramisega on Hispaania kehtestanud riiki sisenemisele ohutumad tingimused, et tagada kõikidele maksimaalne turvalisus. Riiki on lubatud siseneda vaid Euroopa Liidu liikmesriikidest ja Schengeni alalt saabujatele.

COVID-19 PCR koroonatest on kohustuslik kõikidele Tenerifele suunduvatele reisijatele, alates kuuendast (6) eluaastast.

PCR testi negatiivset tulemust ei ole võimalik asendada antikehade testiga. 

Reisijal peab olema reisil kaasas sama isikut tõendav dokument (ainult pass või ainult ID-kaart), mis esitati koroonatesti tegemisel ja kasutati FCS dokumendivormi täitmisel, QR koodi saamiseks. Oluline on broneerida koroonatesti tegemine võimalikult varakult (suure testimiskoormuse tõttu on järjekorrad pikad). Negatiivse testi tulemus ning QR kood on kohustuslik esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas.

Reisijad, kes on vaktsineeritud COVID-19 haiguse vastu ja kes omavad immuniseerimispassi või kes on selle haiguse läbipõdenud, peavad samuti tegema mitte enne kui 72 tundi enne Tenerifele saabumist PCR koroonatesti ning esitama negatiivse testitulemusega sertifikaadi, et pääseda lennule ja vältida sihtkohas eneseisolatsiooni.

Vaktsineeritud või hiljuti viiruse läbipõdenud reisija testi tulemus võib samuti osutuda positiivseks. Lennule ei lubata reisijaid, kes on COVID-19 viiruse läbi põdenud ja kelle PCR-testi tulemus on endiselt positiivne.

COVID -19 viiruse läbipõdemist kinnitav arstitõend, ei ole aktsepteeritav kõikide hotellide poolt ja sellega ei saa asendada PCR-testi negatiivset tulemust. Juhul kui reisijad siiski otsustavad arstitõendiga reisile minna, ei vastuta reisikorraldaja selle eest, kui reisijad ei pääse lennuki pardale või neid ei lubata hotelli.

Enne reisile minekut tuleb reisijatel tutvuda kogu reisi ajal kehtestatud turvalisusmeetmetega ning täitma kõik vajalikud dokumendid. 
 

Test ja tõend reisijatele

 • COVID-19 PCR test peab olema tehtud mitte enne, kui 72 tundi enne Tenerifele saabumist
 • Testi peavad tegema kõik reisijad alates kuuendast (6) eluaastast.
 • Tasulist PCR testi saab teha näiteks erakliinikutes üle Eesti SynlabMedicum ja Confido. Teenuse hinnad koos tõendiga jäävad vahemikku (65-70 eurot). Lisainfo www.koroonatestimine.ee  
  Uus! KOROONAVIIRUSE TESTIMINE, VASTUS SAMAL PÄEVAL - testi hind 95 eurot. Teenust pakub Kotka tervisemaja https://tervisemaja.ee/koroonatest/ 
  Reisijad, kellel on kehtiv negatiivne koroonatesti kinnitus karantiini jääma ei pea.
 • Testi tegemisele tuleb kaasa võtta sama dokument, mida kasutatakse edaspidi Tenerifele sisenemiseks.
 • Testi tegemisel peab arvestama kohaliku Tenerifele saabumise ajaga, mitte Tallinnast väljumise ajaga.
 • Testi tegemise aeg peab vastama nõuetele - õigeaegse tegemise eest vastutab klient ise.
 • Testi vastus tuleb võtta ingliskeelse tõendina (sertifikaadina). Ilma ingliskeelse tõendita reisijat lennuki pardale ei lubata!  
 • Sertifikaat peab sisaldama järgmiseid andmeid: reisija nimi, passi või ID-kaardi number, testi tegemise kuupäev ja kellaaeg, labori identifitseerimis- ning kontaktandmed, testi tegemise tehnika testi negatiivne tulemus.
 • Sertifikaat peab olema võetud kaasa paberkandjal või digitaalselt. 
 • Negatiivse testi tulemus on kohustuslik esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkoha lennujaamas ning hotellis.


Tervisedeklaratsioon  - Health Control Form (FCS)

 • Olenemata reisija rahvusest või vanusest, peavad kõik reisijad täitma mitte enne kui 48 tundi enne Kanaari saartele saabumistelektroonilise dokumendi Health Control Form ehk FCS, mis on leitav SIIT.
 • Samalt aadressilton leitavad ka mobiilirakendused (iOS ja Android seadmetele). Kui täidate FCS-vormi mobiilirakenduses, on võimalik dokument printida ka alajaotusest „My travel“.
 • Iga vorm on isiklik ja seda ei saa teisaldada ning see on seotud ühe reisiga või perega.
 • FCS vormi täitmisel tuleb üles laadida ka sertifikaat PCR testi negatiivse tulemuse kohta.
 • FCS vormi täitmisel tuleb kasutada sama dokumendi andmeid, mida kasutatakse edaspidi reisimiseks (pass või ID-kaart) ja mis oli esitatud PCR testi tegemisel.
 • Dokumendis vajaliku hotelli nime ja asukoha aadressi leiad SIIT.
 • Kui vorm on korrektselt täidetud ja saadetud, saate tervisliku seisundi kinnituseks QR-koodi, mis tuleb esitada paberkandjal või mobiilis enne lennuki pardale minekut, et reisi jätkata.
 • Juhul kui dokumendi täitmise hetkel ei ole lennuki istekoht teada, tuleb sisestada istekoha väljale 99L. Registreerides end lennule internetis (online check-in), saate lisada  oma reaalse istekoha numbri digitaalsele vormile ning hankida uue QR koodi. Istekoha numbri võib lisada paberkandjal olevale FCS vormile.


Reisile minek

 • Reisijal peab olema reisil kaasas sama isikut tõendav dokument (ainult pass või ainult ID-kaart), mis esitati koroonatesti tegemisel ja kasutati FCS dokumendivormi täitmisel, QR koodi saamiseks.
 • Reisijal peab olema reisil kaasas PCR koroonatesti negatiivse tulemuse ingliskeelne sertifikaat – kas paberkandjal või digitaalselt.
 • Reisijal peab olema reisil kaasas FCS vorm – kas paberkandjal välja prinditud või digitaalselt PDF formaadis oma nutiseadmes.
 • Negatiivse koroonatesti tulemus ja QR kood on kohustuslik esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas.
 • Kõik reisijad peavad järgima lennufirma tervisemeetmeid ohutuks reisimiseks. Lisainfo alajaotusest - Turvalisusmeetmed lennukis ja transfeeril hotelli.

RadarCOVID
Viiruse leviku piiramiseks on soovituslik laadida oma nutitelefoni Hispaania teavitusrakendus RadarCOVID.


Riigisisesed piirangud
Lennureisil on kohustuslik kanda maski (loe ka teiste turvalisusmeetmete kohta alt). Ka sihtkohas on näomaski kandmine kohustuslikud avalikes kinnistes ruumides ja väljas – seda isegi siis, kui on võimalik hoida 1,5-meetrist ohutusvahemaad. Maskikandmise nõude rikkumise eest on kehtestatud trahv. Kogu informatsioon riigisiseste piirangute kohta on leitav siit Hispaania – Reisi Targalt (vm.ee)


Olukorrast saarel
Saarele lubatakse turiste, kellel on Tenerifel kindel majutuskinnitus – hotellibroneering (trükitud kujul). Tenerifel kehtivad Hispaaniaga sarnased öised liikumispiirangud.

Alates reedest, 18. detsembrist alates kl 24:00 ehk keskööst vastu 19 detsembrit, on Kanaari saarte valitsus kehtestanud Tenerife saarel piirangud nii öisele liikumisele, kui ka teistele tegevustele.

Leibkonna väliste inimeste maksimaalse arvu piiramine nii avalikes kui privaatsetes ruumides (sise- ja välitingimustes). Inimeste koosviibimine nii avalikes kui ka privaatsetes ruumides (sise- ja välitingimustes) piirdub koos elavate inimestega, kes elavad sama katuse all. Lubatud kogunemised mitte rohkem, kui 6 inimese osalusel (välja arvatud ühe pereliikmete puhul) maksimaalselt kaks leibkonda (6-aastased ja nooremad lapsed on sellest arvust välja arvatud).

Liikumine ühest autonoomsest piirkonnast teise on lubatud ainult põhjendatud juhtudel. Saartevaheline liiklus on piiratud.

Inimeste liikumine on piiratud alates kella 22:00 kuni 06:00.

Spordiharrastused on lubatud eelkõige hotelliterritooriumil ja kasutades avatud spordiinventari. Avalikus siseruumis ja väljas on lubatud on ainult individuaalspordialad. Erimeetmeid rakendatakse ka hotellides, restoranides ja terrassidel, baarides, kohvikutes, kasiinodes ja mänguruumides.


Haigusnähud

Kui Tenerife saarel ilmnevad reisijal COVID-19 viiruse sümptomid (palavik, hingamishäired, köha) või sellele haigusele viitavad sümptomid, nagu lõhna ja maitsemeele vähenemine, külmavärinad, kurguvalu, kõhulahtisus või oksendamine, peab reisija viivitamatult sellest teavitama hotelli vahetuse vanemat ja esindajat. Kanaari saarte valitsus hoolitseb kõigi reisijate eest, kes peavad läbima puhkuse ajal COVID-19 testimise ja vajadusel hoolitseb nende majutuse- ja ravikulude eest. Samuti hoolitseb Kanaaride valitsus nende lähedaste eest, kes temaga koos reisivad. Reisijad, kes saavad positiivse testi tulemuse Tenerifel viibides, peavad omal kulul ostma tagasituleku piletid. Antud juhul ei saa reisikorraldaja garanteerida vabade kohtade olemasolu kliendile sobivale lennule.


Naastes tagasi Eestisse
Naastes Eestisse Euroopa Liidu riikidest või Euroopa Liidu Nõukogu soovituses olevatest riikidest, mille antud nädala nakatumisnäitaja on 150 või kõrgem, rakendub 10-päevane isolatsioonikohustus. Eneseisolatsiooni alternatiiviks on negatiivsed koroonatesti tulemused. Riikide nimekirja uuendatakse igal reedel kehtivusega sellele järgnevast esmaspäevast, Eneseisolatsiooni alternatiiviks on negatiivsed koroonatesti tulemused. Lisainfo Välisministeeriumi lehelt.

Koroonaviiruse PCR testi tegemise võimalus on ka Tenerifel, et lühendada Eestisse naastes eneseisolatsiooni aega. Selleks on vaja võtta ühendust meie kohapealse reisiesindajaga ja teha test 72 tundi enne Eestisse saabumist. Testi hind on 99 eurot, millele lisandub vajadusel tasu transfeeri eest hotellist haiglasse ja tagasi. Reisikorraldaja mainitud transporditeenust haiglasse ei paku. Juhul kui testi tulemus on positiivne, peavad kliendid jääma kohapeal eneseisolatsiooni.

Info võib aja jooksul muutuda ning riigid võivad võtta rahvatervise huvides vastu täiendavaid piiranguid. 

Palume tungivalt jälgida kõikide instantside informatsiooni, mida uuendatakse jooksvalt.

Uuendatud: 31.03.2021


ONLINE REISIBRONEERING ! - lihtne kasutada.  Broneeri ilma vahendustasuta!
 
  1.    Vali reis
  2.    Broneeri
  3.    Maksa
  4.    Trüki piletid
  5.    Puhka !

© 2008-2021 Delfiin Reisibüroo OÜ