Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
august 2022
september 2022
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Tenerife
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum

Turvalisusmeetmed Mauritusel (03.03.2022)

Antud tingimused kehtivad ainult nendele reisijatele, kes ei ole viimase 14 päeva jooksul viibinud Eestist väljaspool. Nendele reisijatele, kes on viimase 14 päeva jooksul enne sihtkohta minekut külastanud teisi riike, võivad olla sihtkohariigi poolt kehtestatud teised sisenemistingimused.


NB! Pane tähele, et sihtkohariigid võivad riiki sisenemise reegleid igal ajal muuta. Eelkõige võivad muudatused puudutada vaktsineerimata inimesi, kuna riiki sisenemine võidakse teha lubatavaks üksnes vaktsineeritud turistidele.


Kõigil, kes soovivad riiki siseneda, on kohustus esitada vastav dokument nii Tallinna lennujaamas lennu registreerimisel kui ka saabumisel reisisihtkohta. Kõikide tingimuste õigeaegse täitmise eest vastutab klient ise. Vastava tingimuse mittetäitmisel reisijat Tallinnast lennule ei registreerita ja lennuki pardale ei lubata.


Mauritiusele saavad siseneda vaid need reisijad, kes omavad kehtivat rahvusvahelist COVID-19 vaktsineerimistõendit:

 • reisijal peab olema kehtiv rahvusvaheline vaktsineerimistõend ning viimasest vaktsiinidoosist peab olema möödunud vähemalt 14 päeva.
 • Jansseni vaktsiini puhul on nõutav 1 doos ning süstist peab olema möödunud vähemalt 28 päeva.
 • COVID-19 haiguse läbipõdenud reisijad peavad vähemalt 14 päeva enne reisi saama 1 doosi vaktsiini ning esitama lisaks vaktsineerimistõendile ka läbipõdemistõendi.
 • koos perega reisivad alla 18-aastasted lapsed vaktsineerimistõendit esitama ei pea.


Mauritiusele sisenemiseks aktsepteeritakse järgmisi vaktsiine: AstraZeneca: Covishield, AstraZeneca: Vaxzevria, Covaxin, Johnson & Johnson, Moderna, Pfizer-BioNTech Vaccine, Sinopharm, Sputnik, Sinovac- CoronaVac.


Vajalikud toiminud ja dokumendid enne Mauritiusele reisimist:.

 • kõik reisijad olenemata vanusest peavad mitte varem kui 72 h enne Mauritiusele sisenemist tegema PCR-koroonatesti ning esitama negatiivse tulemusega sertifikaadi;
 • pärast negatiivse PCR koroonatesti sertifikaadi saamist tuleb täita Mauritius All-In-One Travel Form ning see kinnitada. Saadud PDF vorm tuleb välja printida, allkirjastada ning esitada Mauritiuse lennujaamas Piirivalve ja Terviseameti ametnikele;
 • Mauritiusele reisimiseks on kohustuslik omada COVID-19 kaitsega tervisekindlustuse poliisi;
 • riiki saabudes peab valmis olema esitama tõendi Mauritiuse hotellibroneeringu kohta.


Mauritiusele saabudes:

 • hotelli saabudes on kohustuslik teha antigeeni test ning täiendav test 5. puhkusepäeval. Mõnedes hotellides on testid tasulised. Reisijad saavad saarel vabalt liikuda pärast esimese antigeeni testi negatiivset tulemust.


Mauritius All-In-One Travel Form

 • Kõik reisijad peavad enne Mauritiusele lendu täitma kohustuslikud tervisevormid.
 • Aja säästmiseks saab seda teha ühe vormina (Mauritius All-In-One Travel Form), mille leiab SIIT
 • Pärast kinnitamist saabub paari minuti jooksul reisija e-mailile täidetud PDF-dokument, mis tuleb välja printida, allkirjastada ja kaasa võtta.
 • Vormid tuleb esitada koos kõigi vajalike reisidokumentidega Mauritiusele saabudes Piirivalve ja Terviseameti ametnikele.
 • Soovitame vormid täita enne lendu, et vältida lennujaamas viivitusi.
 • Lõplikult vaktsineeritud reisijad, kes puhkavad mõnes muus kohas kui heakskiidetud hotell/kuurort (nt. Bungalow vms.), peavad lennujaamas tegema lisaks PCR-testi. Rohkem infot leiad SIIT.


Lisainfo testimise, vaktsineerimise ja ELi COVID tõendite kohta:


Kindlustus

 • Mauritiusele reisimiseks on kohustuslik omada COVID-19 kaitsega tervisekindlustuse poliisi.
 • Kindlustamata reisijaid lennuki pardale ei lubata.


Olukorrast sihtkohas

Sihtkohas on näomaski kandmine kohustuslik kõikides avalikes kohtades alates 5. eluaastast, sh ka hotelli üldkasutatavatel aladel ringi liikudes. Kohustus on hoida distantsi.


COVID-19 haigusnähud

Juhul, kui Mauritiusel viibides peaks reisijal ilmnema COVID-19 viiruse tunnused (palavik, hingamishäired, köha) või sellele haigusele viitavad sümptomid nagu lõhna ja maitsemeele vähenemine, külmavärinad, kurguvalu, kõhulahtisus või oksendamine, peab reisija viivitamatult sellest teavitama hotelli vahetuse vanemat ja reisikorraldaja esindajat. Samad tingimused kehtivad ka juhul, kui hotellis tehtud antigeeni test on positiivne. Reisijal tuleb jääda eneseisolatsiooni kuniks viiakse läbi täiendav PCR-testimine. Juhul, kui ka PCR-testi tulemus on positiivne, tuleb reisijal jääda eneseisolatsiooni spetsiaalselt selleks ette nähtud hotelli osasse. Kui 3 päeva pärast positiivse testitulemuse saamist esinevad reisijal COVID-19 sümptomid, tuleb pärast sümptomite kadumist lisada eneseisolatsiooniperioodile veel 3 päeva.


Positiivse COVID-19 reisijaga koos reisivad pereliikmed peavad samuti jääma 7 päevaks eneseisolatsiooni ning 7 päeva möödudes tegema PCR-testi.


Reisijad, kes saavad positiivse testitulemuse sihtkohas peavad omal kulul ostma tagasilennu piletid. Reisikorraldaja ei saa garanteerida vabade kohtade olemasolu kliendile sobivale lennule.


Naastes Eestisse


Naastes Eestisse riikidest, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu ning ei kuulu Euroopa Liidu Nõukogu soovituse lisas 1 esitatud nimekirja, rakendub 7-päevane isolatsioonikohustus sõltumata riigi nakatumisnäitajast. Viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbipõdenutele ning vaktsineerimiskuuri lõpetanud reisijatele isolatsiooninõudeid ei kohaldata, vaata täpsemaid tingimusi Kriis.ee lehelt.


Alates 01.03.2022 on piiriületaja deklaratsiooni täitmine Eestisse saabujatele vabatahtlik. Seda saab teha kuni kolm päeva enne Eestisse saabumist Terviseameti lehel. Alla 18-aastaste laste või piiratud teovõimega täisealiste isikute andmed tuleb lisada koos nendega reisivate täiskasvanute deklaratsiooni. Rohkem infot leiad SIIT.


Info võib aja jooksul muutuda ning riigid saavad kehtestada täiendavaid piiranguid. Erinevate riiklike regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest reisikorraldaja ei vastuta. Avaliku võimu kehtestatud nõuded nõuded ei anna reisijale õigust pakettreisilepingu üles ütlemiseks ja reisitasu tagasi saamiseks, hinna alandamiseks ja/või hüvitise nõudmiseks.


Palume tungivalt jälgida ajas muutuvat informatsiooni.

Uuendatud: 04.03.2022


ONLINE REISIBRONEERING ! - lihtne kasutada.  Broneeri ilma vahendustasuta!
 
  1.    Vali reis
  2.    Broneeri
  3.    Maksa
  4.    Trüki piletid
  5.    Puhka !


FB© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ