Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
august 2022
september 2022
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Tenerife
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum

Turvalisusmeetmed Kuubal (03.03.2022)

Antud tingimused kehtivad ainult nendele reisijatele, kes ei ole viimase 14 päeva jooksul viibinud Eestist väljaspool. Nendele reisijatele, kes on viimase 14 päeva jooksul enne sihtkohta minekut külastanud teisi riike, võivad olla sihtkohariigi poolt kehtestatud teised sisenemistingimused.

NB! Pane tähele, et sihtkohariigid võivad riiki sisenemise reegleid igal ajal muuta. Eelkõige võivad muudatused puudutada vaktsineerimata inimesi, kuna riiki sisenemine võidakse teha lubatavaks üksnes vaktsineeritud turistidele.

Kõigil, kes soovivad riiki siseneda, on kohustus esitada vastav dokument nii Tallinna lennujaamas lennu registreerimisel kui ka saabumisel reisisihtkohta. Kõikide tingimuste õigeaegse täitmise eest vastutab klient ise. Vastava tingimuse mittetäitmisel reisijat Tallinnast lennule ei registreerita ja lennuki pardale ei lubata.


NB! Alates 05.01.2022 peavad vaktsineerimata reisijad Kuubale sisenedes jääma 8 päevaks eneseisolatsiooni.


Reisijad, kes omavad rahvusvahelist COVID-19 vaktsineerimistõendit, peavad lisaks sellele esitama ka negatiivse tulemusega sertifikaadi PCR testi kohta, mis on tehtud mitte varem kui 72 h enne Kuubale sisenemist.

 • Vaktsineeritud reisijatel on vajalik esitada kehtiv ELi COVID digitõend või arsti allkirjaga originaaldokument.
 • Viimase vaktsiinidoosi saamisest peab olema möödunud vähemalt 14 päeva (päev, millal on vaktsineerimine tehtud, ei lähe arvesse).
 • Tõendile peavad olema märgitud kõik vaktsiinidoosid (kui vaktsiin näeb ette üht doosi, piisab ühest).
 • Vaktsineerimistõendi esitamise nõue kehtib reisijatele vanuses 12 eluaastat ja vanem.
 • Lisaks vaktsineerimistõendile on kohustuslik esitada negatiivse tulemusega sertifikaat PCR testi kohta, mis on tehtud mitte varem kui 72 h enne Kuubale sisenemist.


Lisainfo testimise, vaktsineerimise ja ELi COVID tõendite kohta:


Digitaalne registreerimisvorm D’Viajeros

 • Kõik reisijad peavad mitte varem kui 72 tundi enne Kuubale saabumist täitma digitaalse registreerimisvormi D’Viajeros, mis on leitav SIIT. NB! Digitaalne vorm asendab paberversiooni, mis kehtis 15.11.2021-31.12.2021. Alates 01.01.2022 ei ole paberil registreerimisvorm enam aktsepteeritav.
 • Vorm tuleb täita iga reisija kohta eraldi, sh ka lastele.
 • PLF-vormis tuleb esitada täpne info Kuubal viibitava majutuse kohta, hotellide aadressid on leitavad SIIT.
 • Peale vormi korrektset täitmist ja kinnitamist saab reisija QR-koodi, mis tuleb esitada Havana lennujaama saabumisel paberkandjal või mobiiltelefonist.


Kindlustus

 • COVID-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse poliis reisitõrke kaitsega on Kuubale reisimiseks kohustuslik.


Turvaprotokoll riiki saabumisel

 • Kuuba lennujaama saabudes on võimalik, et juhuslikult valitud reisijatele tehakse täiendav PCR-test (ka vaktsineeritud reisijatele). Kuni testitulemuse teadasaamiseni (24 h) peab reisija viibima oma hotellis.


Info tagasilennu Havana-Istanbul-Tallinn kohta:

 • Kui ümberistumise aeg lennule IST-TLL on pikem kui 12 h, pakutakse reisijatele Istanbulis majutust. Majutuse saamiseks tuleb küsida infot Istanbuli lennujaamas asuvast Turkish Airlines‘i infolauast.
 • Kõik reisijad vanuses alates 6. eluaastast peavad 72 tundi enne Havana-Istanbul lennu väljumist täitma elektroonilise vormi, mis on leitav SIIT.
 • Dokumendis nõutava aadressi lahtrisse tuleb kirjutada hotelli täpne aadress. Kuna majutuse kohta on võimalik täpsemalt infot saada alles Istanbulis, tuleb hotelli info vormi sisestada järgnevalt:


Linn: Istanbul

Regioon: Arnavutköy

Telefoninumber: reisija mobiiltelefoni number

Aadress: Turkish Airlines Hotel Desk provided hotel

 

 • Kui vorm on korrektselt täidetud ja saadetud, saadetakse kinnituseks HES-kood;
 • HES koodi tuleb alla laadida ning esitada paberkandjal või mobiilis enne lennuki pardale minekut.


Olukorrast sihtkohas

Sihtkohas on näomaski kandmine kohustuslik kõikides avalikes kohtades ning osadel avalikel hotelli aladel. Kohustus on hoida distantsi vähemalt 1,5 m.

Enamikes avalikes kohtades rakendatakse üldist täituvusreeglit, mis on tavapärasest mahutavusest vähemalt 50% võrra väiksem.

Täiendavaid ohutusmeetmeid rakendatakse kogu hotelli territooriumil, spordisaalides, restoranides ja terrassidel, baarides, kohvikutes, kasiinodes ning mänguruumides.


COVID-19 haigusnähud

Juhul, kui Kuubal viibides peaks reisijal ilmnema COVID-19 viiruse tunnused (palavik, hingamishäired, köha) või sellele haigusele viitavad sümptomid nagu lõhna ja maitsemeele vähenemine, külmavärinad, kurguvalu, kõhulahtisus või oksendamine, peab reisija viivitamatult sellest teavitama hotelli vahetuse vanemat ja reisikorraldaja esindajat. Positiivse COVID-19 testi tulemuse puhul jääb reisija eneseisolatsiooni. Kuuba valitsus ei kata isolatsiooni ega COVID-19 viiruse raviga seotud kulusid.

Reisijad, kes saavad positiivse testitulemuse sihtkohas peavad omal kulul ostma tagasilennu piletid. Reisikorraldaja ei saa garanteerida vabade kohtade olemasolu kliendile sobivale lennule.


Naastes Eestisse

Naastes Eestisse riikidest, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu ning ei kuulu Euroopa Liidu Nõukogu soovituse lisas 1 esitatud nimekirja, rakendub 7-päevane isolatsioonikohustus sõltumata riigi nakatumisnäitajast. Viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbipõdenutele ning vaktsineerimiskuuri lõpetanud reisijatele isolatsiooninõudeid ei kohaldata, vaata täpsemaid tingimusi Kriis.ee lehelt.


Alates 01.03.2022 on piiriületaja deklaratsiooni täitmine Eestisse saabujatele vabatahtlik. Seda saab teha kuni kolm päeva enne Eestisse saabumist Terviseameti lehel. Alla 18-aastaste laste või piiratud teovõimega täisealiste isikute andmed tuleb lisada koos nendega reisivate täiskasvanute deklaratsiooni. Rohkem infot leiad SIIT.


Info võib aja jooksul muutuda ning riigid saavad kehtestada täiendavaid piiranguid. Erinevate riiklike regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest reisikorraldaja ei vastuta. Avaliku võimu kehtestatud nõuded ei anna reisijale õigust pakettreisilepingu üles ütlemiseks ja reisitasu tagasi saamiseks, hinna alandamiseks ja/või hüvitise nõudmiseks.


Palume tungivalt jälgida ajas muutuvat informatsiooni.

Uuendatud: 04.03.2022


ONLINE REISIBRONEERING ! - lihtne kasutada.  Broneeri ilma vahendustasuta!
 
  1.    Vali reis
  2.    Broneeri
  3.    Maksa
  4.    Trüki piletid
  5.    Puhka !


FB© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ