Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
august 2022
september 2022
oktoober 2022
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Malaga
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Tenerife
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum

Turvalisusmeetmed Araabia Ühendemiraatides (03.03.2022)

Antud tingimused kehtivad ainult nendele reisijatele, kes ei ole viimase 14 päeva jooksul viibinud Eestist väljaspool. Nendele reisijatele, kes on viimase 14 päeva jooksul enne sihtkohta minekut külastanud teisi riike, võivad olla sihtkohariigi poolt kehtestatud teised sisenemistingimused.


NB! Pane tähele, et sihtkohariigid võivad riiki sisenemise reegleid igal ajal muuta. Eelkõige võivad muudatused puudutada vaktsineerimata inimesi, kuna riiki sisenemine võidakse teha lubatavaks üksnes vaktsineeritud turistidele.


Kõigil, kes soovivad riiki siseneda, on kohustus esitada vastav dokument nii Tallinna lennujaamas lennu registreerimisel kui ka saabumisel reisisihtkohta. Kõikide tingimuste õigeaegse täitmise eest vastutab klient ise. Vastava tingimuse mittetäitmisel reisijat Tallinnast lennule ei registreerita ja lennuki pardale ei lubata.


Vajalikud dokumendid ja toimingud enne reisi Dubaisse:

 • Kõik reisijad peavad täitma deklaratsiooni Health Declaration Form ja esitama selle Dubaisse saabudes. Vorm on leitav SIIT.
 • Kõik reisijad peavad täitma Quarantine Commitment Form‘i ja esitama selle Dubaisse saabudes. Vorm on leitav SIIT. Soovitame vormi välja printida ja täita enne reisi.
 • Kohustuslik on all laadida mobiilirakendus COVID-19 DXB-Smart ning end seal registreerida.
 • Dubaisse sisenemiseks peab esitama ühe järgnevatest dokumentidest (inglise või araabia keeles koos QR-koodiga):
  • Vaktsineerimissertifikaat, mis tõendab, et vaktsineerimiskuurist on möödas vähemalt 14 päeva.
  • Negatiivse tulemusega sertifikaat PCR testi kohta, mis on tehtud mitte varem kui 48 h enne riiki sisenemist. Nõue ei kehti alla 12. aastastele ning keskmise ja raske puudega isikutele.
  • Läbipõdemistõend, mis tõendab et reisija on COVID-19 haiguse läbi põdenud kuni 1 kuu enne reisi algust.
 • Kohustuslik on omada COVID-19 kaitsega tervisekindlustuse poliisi.
 • Reisija peab Dubaisse saabudes esitama tõendi kinnitatud majutuse kohta Dubais ning tagasilennupiletid.


Turvaprotokoll Dubaisse saabumisel

 • Dubaisse saabudes võidakse valitud reisijatele teha täiendav PCR test.
 • Testitulemuste selgumiseni peab reisija viibima hotellis eneseisolatsioonis.


Vajalikud dokumendid ja toimingud enne Abu Dhabisse sisenemist:

 • Kõik reisijad peavad enne reisi Abu Dhabisse end registreerima ICA Smart Travels Service süsteemis.
 • Abu Dhabisse sisenemiseks peab esitama ühe järgnevatest dokumentidest (inglise või araabia keeles koos QR-koodiga):
  • Vaktsineerimissertifikaat, mis tõendab, et vaktsineerimiskuurist on möödas vähemalt 14 päeva.
  • Negatiivse tulemusega sertifikaat PCR testi kohta, mis on tehtud mitte varem kui 48 h enne riiki sisenemist. Nõue ei kehti alla 16. aastastele ning keskmise ja raske puudega isikutele.
  • Läbipõdemistõend, mis tõendab et reisija on COVID-19 haiguse läbi põdenud kuni 1 kuu enne reisi algust.


Turvaprotokoll Abu Dhabisse saabumisel

 • Abu Dhabisse saabumisel tuleb lennujaamas teha täiendav PCR test.
 • Testimisnõue ei kehti alla 16. aastastele reisijatele.


Ligipääs avalikesse kohtadesse Abu Dhabis:

Kohustuslik on alla laadida mobiilirakendus Alhosn ning end seal registreerida. Enamikesse avalikesse kohtadesse sissepääsuks on vajalik, et reisija oleks läbinud vaktsineerimiskuuri ning omaks Alhosn rakenduses rohelist staatust, mille saab järgnevate tingimuste täitmisel:

 • Vaktsineeritud reisijad peavad rohelise staatuse säilitamiseks esitama negatiivse tulemusega PCR testi iga 14 päeva tagant. Test peab olema läbi viidud AÜE-s.
 • Reisijad, kes on ametlikult vabastatud vakstineerimisnõudest, peavad rohelise staatuse säilitamiseks esitama negatiivse tulemusega PCR testi iga 7 päeva tagant. Test peab olema läbi viidud AÜE-s.
 • Lapsed vanuses 12-15 eluaastat ei pea olema vaktsineeritud, kuid peavad rohelise staatuse saamiseks tegema PCR testi.
 • Alla 12. aastased lapsed saavad Alhosn rakenduses rohelise staatuse automaatselt ning nad ei pea tegema PCR testi või olema selleks vaktsineeritud.


Lisainfo testimise, vaktsineerimise ja ELi COVID tõendite kohta:


Olukorrast sihtkohas

Sihtkohas on näomaski kandmine kohustuslik kõikides avalikes siseruumides. Soovituslik on kanda maski ka kõikides vabas õhus asuvates avalikes kohtades. Maski ei pea kandma alla 2 aastased lapsed. Samuti kehtib nõue hoida teiste inimestega distantsi vähemalt 2 meetrit ning pesta või desinfitseerida sageli käsi.

Enamustes avalikes kohtades rakendatakse üldist täituvusreeglit, mis on tavapärasest mahutavusest vähemalt 50%-70% võrra väiksem. Täiendavaid ohutusmeetmeid rakendatakse kogu hotelli territooriumil, spordisaalides, restoranides ja terrassidel, baarides, kohvikutes, kasiinodes ning mänguruumides.

NB! Abu Dhabis peab avalikesse kohtadesse sisenemiseks ette näitama rohelise staatuse Al Hosni rakenduses.


COVID-19 haigusnähud

Juhul, kui Dubais viibides peaks reisijal ilmnema COVID-19 viiruse tunnused (palavik, hingamishäired, köha) või sellele haigusele viitavad sümptomid nagu lõhna ja maitsemeele vähenemine, külmavärinad, kurguvalu, kõhulahtisus või oksendamine, peab reisija viivitamatult sellest teavitama hotelli vahetuse vanemat. Reisija suunatakse testimisele. Positiivse COVID-19 testi tulemuse korral peab reisija jääma 14 päevaks eneseisolatsiooni. Kõik haigestumisega kaasnevad kulud tuleb reisijal endal kanda. Dubai valitsus ei kata COVID-9 haigestumisega kaasnevaid kulusid. Dubaisse reisides on kohustuslik on omada COVID-19 kaitsega tervisekindlustuse poliisi.

Reisijad, kes saavad positiivse testitulemuse sihtkohas peavad omal kulul ostma tagasilennu piletid. Reisikorraldaja ei saa garanteerida vabade kohtade olemasolu kliendile sobivale lennule.


Naastes Eestisse

Naastes Eestisse riikidest, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu ning kuuluvad Euroopa Liidu Nõukogu soovituse lisas 1 esitatud nimekirja, ei rakendu 7-päevane isolatsioonikohustus kui riigi nakatumisnäitaja 14 päevasel arvestusperioodil on alla 75. Kui nimetatud riikide nakatumisnäitaja 14 päevasel arvestusperioodil on üle 75,1, rakendatakse testimise kohustust. Viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbipõdenutele ning vaktsineerimiskuuri lõpetanud reisijatele isolatsiooninõudeid ei kohaldata, vaata täpsemaid tingimusi Kriis.ee lehelt.

Alates 01.03.2022 on piiriületaja deklaratsiooni täitmine Eestisse saabujatele vabatahtlik. Seda saab teha kuni kolm päeva enne Eestisse saabumist Terviseameti lehel. Alla 18-aastaste laste või piiratud teovõimega täisealiste isikute andmed tuleb lisada koos nendega reisivate täiskasvanute deklaratsiooni. Rohkem infot leiad SIIT.

Info võib aja jooksul muutuda ning riigid saavad kehtestada täiendavaid piiranguid. Erinevate riiklike regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest reisikorraldaja ei vastuta. Avaliku võimu kehtestatud nõuded nõuded ei anna reisijale õigust pakettreisilepingu üles ütlemiseks ja reisitasu tagasi saamiseks, hinna alandamiseks ja/või hüvitise nõudmiseks.

Palume tungivalt jälgida ajas muutuvat informatsiooni.

Uuendatud: 04.03.2022


ONLINE REISIBRONEERING ! - lihtne kasutada.  Broneeri ilma vahendustasuta!
 
  1.    Vali reis
  2.    Broneeri
  3.    Maksa
  4.    Trüki piletid
  5.    Puhka !


FB© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ